Швидка комп’ютерна допомога. Відновлення втрачених даних. Технічна і програмна підтримка персональних комп'ютерів, ноутбуків, нетбуків, планшетів, носіїв цифрової інформації. Діагностика, профілактика, налаштування, траблшутінг, кібернетична безпека в мережі, захист особистих даних, антивірусний захист, веб-маркетинг, створення та підтримка веб-сайтів, оптимізація і просування сторінок у соціальних мережах. Навчальні курси з комп’ютерної грамотності. Система знижок для постійних клієнтів. Надійна місцева і віддалена онлайн допомога (067) 950-21-27. Безкоштовний виїзд до клієнта у місті Львові. Режим роботи "Агентства комп'ютерної допомоги" у Львові:  Понеділок - Субота з 09.00 до 21.00 год.

«Агентство комп’ютерної допомоги» пропонує Вам наступні послуги:

 

Технічна підтримка і супровід програм: Діагностика несправностей; технічна і програмна підтримка; налагодження комп'ютерів та профілактика; встановлення операційних систем та програмного забезпечення.

 

Захист від вірусів та безпека у мережі: Антивірусний захист; кібернетична безпека при роботі в мережі інтернет; захист персональних даних; проактивне реагування на загрози в інформаційних мережах.

 

Виїзд спеціаліста до клієнта у Львові: Надійна комп'ютерна допомога; абонентське обслуговування фізичних і юридичних осіб; ІТ- обслуговування бізнесу; побудова і підтримка локальних комп'ютерних мереж.

 

Відновлення раніше втрачених даних: Відновлення цифрових даних (текст, фото, аудіо, відео) із внутрішніх та зовнішніх жорстких дисків (HDD), SSD - накопичувачів, USB - флешок, карт пам'яті усіх типів, тощо.

 

Створення веб-сайтів та їх просування: Створення і наповнення веб-сайтів та їх розкрутка в інтернеті, веб-маркетинг, реклама, копірайтинг, SEO, SMM-просування у соціальних мережах.

 

Комп'ютерні курси за трьома рівнями: Навчальні курси з комп'ютерної грамотності за трьома ступенями: I – початковий рівень, II – базовий рівень, III – рівень досвідченого користувача.